O nas

30 lat doświadczeń

Stock&Log to firma, która procesami magazynowymi zarządza od 1992. Naszą specjalnością jest logistyka w zakresie e-commerce. Chcemy ułatwić przedsiębiorstwom skupianie się na sprzedaży i oddelegowanie kwestii zajmowania się przesyłkami nam.

 

Działamy kompleksowo – udostępniamy nasz magazyn do przechowywania towaru, odbieramy zamówienia, pakujemy towar, dostarczamy go kurierom i zajmujemy się obsługą posprzedażową. W ten sposób nasi klienci zyskują dodatkowy czas na działania w firmie, a Twoi klienci będą zadowoleni, ponieważ otrzymają przesyłki tak szybko, jak tylko to możliwe.

Fullfillment

Fullfillment to odpowiedź na rosnące potrzeby rozwijającego się sektora e-commerce. Powierzenie wszelkich procesów logistycznych operatorom może odciążyć firmę i pozwolić sektorowi sprzedażowemu na szybszą i bardziej efektywną pracę. My z kolei skupiamy się na tym, co potrafimy najlepiej – na pełnej optymalizacji procesu dostarczania towaru do klienta.

 

Tylko w 2018 roku spakowaliśmy 208533 pozycji, co przełożyło się na realizacje ok. 44 tys. przesyłek. Zarządzanie tak wieloma przesyłkami jest możliwe dzięki naszemu doskonale przystosowanemu magazynowi, który posiada zarówno regały wysokiego składowania, jak i specjalne pojemniki. Ponadto jesteśmy też właścicielami regałów Lean-Lift, które są w pełni zautomatyzowane i same dostarczają wybrany towar do magazyniera. Łączna powierzchnia użytkowa naszego magazynu to 7500 m2.

Z roku na rok realizujemy coraz więcej zamówień. Dziękujemy za zaufanie dotychczasowym klientom, a nowych zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Jeśli masz jakieś pytania co do personalizacji niektórych usług, zachęcamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego.

28

lat doświadczenia w logistyce

208

tysięcy paczek rocznie

7500

m2 powierzchni magazynowej

44000

przesyłek w ciągu roku

Firmy, które nam zaufały!