Jak to działa?

Dostarczenie towaru

Odbieramy od Ciebie towar przeznaczony do magazynowania. Możemy to zrobić w dowolnym, wskazanym przez Ciebie miejscu. Jeśli nie chcesz tracić czasu na przekazywanie towaru, możesz go przekierować bezpośrednio od dostawcy do naszego magazynu. Dzięki temu usprawnisz cały proces dostarczania produktów.

Przyjęcie na magazyn

Towar jest przez nas zabezpieczany i przechowywany w bezpiecznym miejscu. Do magazynowania wykorzystujemy specjalistyczne regały, dzięki którym Twoje produkty są całkowicie bezpieczne. Możemy przechowywać cały wskazany przez Ciebie towar. W ten sposób zaoszczędzisz miejsce w swoim magazynie.

Realizacja zlecenia

Kontrolujemy zamówienia w Twoim sklepie i realizujemy je od razu po otrzymaniu informacji. Nie musisz martwić się o szybką wysyłkę czy o zadowolenie klientów - o wszystko zadbamy my. Przygotujemy produkty do wysyłki tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Dzięki temu Twoi klienci chętniej powrócą na kolejne zakupy.

Wysyłka

Spakowany towar przekazujemy wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej. Robimy to jak najszybciej, by czas oczekiwania na przesyłkę był możliwie krótki. Każdy klient otrzyma numer śledzenia paczki, dzięki czemu będzie mógł na bieżąco sprawdzać, gdzie aktualnie znajduje się zamówiona przez niego przesyłka.

Dostarczenie do klienta

Monitorujemy przesyłkę do momentu, aż trafi do rąk klienta. Chcemy mieć pewność, że wszyscy klienci będą zadowoleni i otrzymają towar w stanie nienaruszonym. Dzięki temu Ty nie będziesz musiał martwić się o to, czy towar na pewno dotarł, a zaoszczędzony czas możesz spożytkować np. na zadbanie o marketing.

Obsługa posprzedażowa

Na życzenie klienta możemy też przeprowadzić dodatkowe działania, np. zajmiemy się kwestiami ewentualnych zwrotów. Dostaniesz od nas pełen raport ze wszystkich przeprowadzonych działań. Zyskasz wiedzę o tym, co działo się z przesyłką i jaki jest powód reklamacji. Oczywiście zadbamy o pełną dokumentację.

Automatyzacja zamówień

Możliwość dodatkowego rozszerzenia panelu sprzedażowego dla firm realizujących dużą liczbę zamówień. Dzięki automatyzacji możesz usprawnić działania w firmie i tym samym zwiększyć sprzedaż produktu. Zajmiemy się całym procesem - nie będziesz musiał martwić się o jakiekolwiek szczegóły.